O SZKOLE


Szukasz szkoły innej od tych systemowych? To właściwe miejsce, każdy poczuje się tu dużo swobodniej. Szkoła powstaje z zamiarem nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych przy współpracy różnego typu multimediów, które są tak obecne we współczesnym życiu człowieka.

Jesteśmy nastawieni na korzystanie z języka w mówieniu. Każdy bawiąc się i ćwicząc mówienie odnosi swoje małe sukcesy krok po kroku. Bez prac domowych, bez nieustannego wypełniania xerówek, zamiast tego gry i ćwiczenia prowokujące do mówienia.

Nauka języków obcych jest tak istotnym elementem w rozwoju każdego człowieka ciekawego świata i ludzi, dlatego połączenie nauki z z zabawą i ciekawostkami ze świata może przynieść duże korzyści.

Mamy na koncie wiele bardzo dobrych wyników z egzaminów, matur, rozmów kwalifikacyjnych oraz udanych wyjazdów zagranicznych, gdzie język już nie stanowił bariery.

Nastawieni jesteśmy na mówienie. 

Wszystkie struktury gramatyczne, nowe słownictwo ćwiczymy poprzez mówienie: opowiadanie o sobie, rodzinie, kolegach, koleżankach, zwierzątkach, wyimaginowanych postaciach, o naszym otoczeniu. Każdy uczestnik kursu mobilizowany jest do mówienia w różnego typu ćwiczeniach, grach i zabawach.

Zajęcia prowadzone będą przez nauczyciela, który może poszczycić się doświadczeniem w nauczaniu i certyfikatami ze szkoleń prowadzonych w Wielkiej Brytanii. Jest to między innymi kurs realizowany w ramach projektu „Zagraniczna mobilność szkolnej kadry edukacyjnej w ramach projektów indywidualnych” z Funduszu Rozwoju Systemu Edukacji. Podczas którego angielscy wykładowcy uczyli nauczycieli z różnych krajów jak uczyć języka angielskiego.
Dodatkowo stałe doskonalenie umiejętności w kształceniu odbija się później na jakości nauczania. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w nauczaniu dzieci z dysleksją rozwojową, potwierdzone certyfikatem ze szkoleń. 

Dodaj komentarz

NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKOWA W KĘTRZYNIE