This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

GRUPY


DZIECI

Grupy dla najmłodszych (dzieci w wieku 3 – 9 lat), w której ćwiczone będą przede wszystkim słówka i podstawowe zwroty. Gry i zabawy rozbudzą w dzieciach ciekawość językową i stworzą pozytywne nastawienie do nauki języków obcych. Wykorzystujemy autorski program, który opiera się na nazywaniu przedmiotów codziennego użytku i prostej komunikacji stosownej do wieku dziecka. Dzieci przebywają w sali specjalnie stworzonej dla tej grupy wiekowej i pracują na autorskich planszach wielokrotnego użytku, co daje gwarancję utrwalenia przyswajanej wiedzy.

Zajęcia dla dzieci 3, 4, 5 i 6 letnich odbywają się trzy razy w tygodniu po 30 minut, natomiast dzieci 7, 8 i 9 letnie spotykają się dwa razy w tygodniu po 60 minut.

cropped-stock-photo-collection-of-various-ropes-on-white-background-each-one-is-shot-separately-72786373.jpg

DZIECI W WIEKU 10 – 14

Grupy dla dzieci uczących się w szkole podstawowej. Rozpoczyna się tu już prawdziwa nauka języka i umiejętność tworzenia wypowiedzi, jak również pierwsze zapoznanie się z gramatyką. Dzieci dzielone są na grupy według umiejętności i wieku. Doskonały i alternatywny sposób na doskonalenie umiejętności wprowadzanych w szkole. Dla klas VI jest to również przygotowanie do sprawdzianu z języka angielskiego, który w roku szkolnym 2014/2015 odbędzie się po raz pierwszy.

cropped-stock-photo-collection-of-various-ropes-on-white-background-each-one-is-shot-separately-72786373.jpg

MŁODZIEŻ GIMNAZJALNA I ZE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Wśród młodzieży ważne są nabyte już umiejętności językowe, które mogą się różnić pośród poszczególnych uczniów. Dlatego będzie konieczne rozwiązanie testu poziomującego umiejętności. Podobnie jak w grupach młodszych, podział będzie zarówno według znajomości języka jak i wieku. Zapraszamy uczniów będących na poziomie podstawowym oraz tych bardziej zaawansowanych. Młodzież gimnazjalna i ze szkół ponadgimnazjalnych ma szansę przygotować się do egzaminów na koniec szkoły i podejść do nich ze spokojem.

cropped-stock-photo-collection-of-various-ropes-on-white-background-each-one-is-shot-separately-72786373.jpg

DOROŚLI

Dorośli znajdą w naszej ofercie kursy dla początkujących, dla chętnych doskonalenia swoich umiejętności językowych oraz dla tych, którzy chcieliby poznawać język w poszczególnych dziedzinach, takich jak handel, gastronomia czy informatyka.

Dodaj komentarz

NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKOWA W KĘTRZYNIE