Drodzy Rodzice,

Drodzy Rodzice,

  Chciałabym, żebyście zapoznali się dokładnie z poniższymi informacjami.

To niestety bardzo trudny czas dla nas i dla dzieci. Sytuacja wymaga od nas wiele pokory, ustępstw i wytrwałości.

  Wiem, że musicie Państwo stawić czoła nowym wyzwaniom, również tym finansowym, dlatego zrozumiem, jeśli kwietniowa opłata za nasze kursy zostanie odroczona na późniejszy czas. Nie oznacza to jednak, że zostaje ona anulowana. Ja i pozostali lektorzy nadal pracujemy i z najwyższą starannością próbujemy realizować zajęcia, co prawda w trochę innej formie, jednak wywiązujemy się ze zobowiązań wynikających z podpisanej umowy pomiędzy Państwem, a Szkołą. Forma tych zajęć nie została wybrana i narzucona przez Szkołę. Takie rozporządzenie wydał Minister Edukacji Narodowej. Od 12 marca zostało ograniczone funkcjonowanie szkół wszystkich typów. Problemy, które wynikają z jakości połączenia z naszej strony staramy się rozwiązać, a takie zajęcia zostają odpracowane. Dodatkowo nagrania z zajęć, do których Państwo mieli problem dołączyć, są nagrywane i wysyłane na podane przez Państwa adresy e-mail.
My ze swojej strony zrealizujemy pełnowartościowe zajęcia w liczbie, do której się zobligowaliśmy.

Od 14 kwietnia ruszamy także z zajęciami dla grup przedszkolnych.

  Oczywiście, mają Państwo prawo do rezygnacji z zajęć, jednak w dalszym ciągu obowiązuje Państwa miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

  Chciałabym jednocześnie podziękować za wyrozumiałość i dobre słowo, które dostaję z Państwa strony. W tej sytuacji, której końca nie da się przewidzieć, jest to bardzo wspierające na duchu.

Z poważanie i życzeniami zdrowia

Ewa Sznurkowska – Taras